Matematik Konu Kampları

Matematik Konu Kampları

Matematik konu kampları üniversite giriş sınavı (Tyt,Yks) için özel olarak hazırlanmış programdır.

Matematik Konu kampları özellikle öğrencileri zorlandıkları konuları kısa sürede kavramaları ve soruları kısa sürede yapmaları için hazırlanmıştır.

Program işlenecek konuya bağlı olarak 1 ya da 2 gün sürmektedir. Mezun öğrenciler için hafta içi lise son sınıfa devam eden öğrenciler için de hafta sonu yapılmaktadır.

Matematik konu kamplarında en çok talep edilen konular Trigonometri, 2. Derece eşitsizlikler, Türev, İntegral, Olasılık ve Logaritmadır.

Bu kamplarda 9, 10, 11 ve 12. Sınıflarda işlenen tüm konular öğrencilere anlatılabilir.

Dersler programa katılacak öğrencilerle birebir olarak yapılmakta bu sayede kısa sürede tam bir öğrenme sağlanmaktadır. Derslerin işleniş hızı ve  süreei öğrencinin seviyesine göre belirlenecektir. Matematik konu kamplarında bir konunun tamamını talep edebileceğiniz gibi bir kısmını anlatılmasını da isteyebilirsiniz.

Daha fazla bilgi almak ve konu kamplarına katılmak için hemen arayın: 0505 7792060

HAZİRAN AYI MATEMATİK KONU KAMPI

4 Haziran 2018 pazartesi başlayacak olan Haziran ayı son tekrar matematik konu kampında öğrencilerle birebir olarak üniversite hazırlık programı yapılacaktır. Program öğrencinin talep edeceği konulara göre belirlenecek ve detaylı  konu anlatımı ve soru çözümü yapılacaktır. Konuların tamamlanması 1 ile 3 gün arasında sürmekte ve günde ortalama 6 ders saati konu anlatımı ve soru çözümü yapılmaktadır.

HAZİRAN AYI MATEMATİK programına katılmak ve detaylı bilgi almak için hemen arayın.

Haziran ayında uygulanacak olan matematik konu kampları hafta içi sabah 9:30 – 14:10 arasında yapılacaktır.

Haziran ayı süresince alınacak olan özel dersler günlük olarak ücretlendirilecek olup konu çalışmaları 1 ile 3 gün arasında sürmektedir.