Uluslararası bakalorya IB matematik özel ders

Uluslararası bakalorya IB matematik özel ders

IB matematik özel ders çalışmaları ile siz de diplomanızı alın SL ve HL düzeyinde yapılan uluslararası bakalorya sınavında matematik dersinde birebir çalışmalar ile yüksek notlar alabilirsiniz.

Uluslararası Bakalorya (IB) Diploma Programı (DP) için her yıl iki sınav seansı vardır.

Bunlar mayıs ve kasım aylarıdır.

2018 yılı Mayıs oturumu tamamlanmış olup sonuçları  5 Temmuz’da yayınlanacaktır. Kasım oturumu ise 12-13 ve 15 Kasım tarihlerinde gerçekleşecektir. Sonuçlar ise 2019 ocak ayında açıklanacak. 

 

IB matematik özel ders,

IB matematik kitapları

IB matematik özel ders

IB matematik özel ders

IB matematik özel ders çalışmaları ile siz de diplomanızı alın SL ve HL düzeyinde yapılan uluslararası bakalorya sınavında matematik dersinde birebir çalışmalar ile yüksek notlar alabilirsiniz. 2009 yılından itibaren çıkmış olan tüm soruların çözümünü içeren çalışma programı ile sınavdan istediğiniz başarıyı elde edeceksiniz.

Ib matematik programı bireysel öğrencilerin farklı ihtiyaçları, ilgi alanları ve yetenekleri olduğundan, matematikte dört farklı seviyede program  bulunmaktadır:

  • Matematiksel çalışmalar standart seviye
  • Matematik SL
  • Matematik yüksek seviye
  • İleri matematik Bu program  Matematik ile ilgili alanlarda kendi çıkarları doğrultusunda ya derinlemesine matematik çalışması yapmak isteyenler içindir

Bu programlar  farklı ilgi alanları olan öğrenciler için tasarlanmıştır.  Bu nedenle, bireysel bir öğrenci için en uygun olan kursu seçmek için büyük özen gösterilmelidir. Bu seçimi yaparken, bireysel öğrencilerin aşağıdaki faktör türlerini dikkate almaları önerilir. Kendi matematik yeteneği ve eğitimi için gerekecek olan matematik düzeyi. Seviyenizi belirlemeden önce okulunuzda ki rehber  öğretmeninizden yardım alınız. Ib matematik sınavına özel ders ile hazırlanmak için hemen arayınız. Detaylı bilgi için 05057792060

Özel ders ve soru çözümlerinde yukarıda belirtilen kaynaklar kullanılmaktadır. Öğrencilerin derslerde TI 84/TI84 Plus Hesap makinelerini kullanması gerekecektir. soru çözümlerinde  International Baccalaureate® (IB) tarafından daha önceki yıllarda yapılmış olan sınavların çözümleri ile birlikte benzer sorular çözülecektir.